Hizmet Detayları

Edirne Araç Kiralama

Edirne Araç Kiralama

Edirne Araç Kiralama firmalarından biri olan firmamız son model araçlarla uygun bir maliyetle kaliteli hizmet sunmaktadır. Dönemsel olarak düzenlediğimiz araç kiralama kampanyaları sayesinde çok uygun fiyatlarla araç ihtiyacınızı karşılayabilir ve bulunduğunuz şehri, bölgeyi hatta tüm ülkeyi gezme imkanına sahip olabilirsiniz. Edirne Araç Kiralama firması olarak önceliğimiz Edirne halkı veya Edirne'ye gelen turistler olsa da Türkiye'nin her yerinden bize ulaşabilir ve ucuz araç kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Araç kiralama hizmetimiz detayları ile ilgili bilgi almak isterseniz müşteri hizmetlerini arayarak aklınıza takılan tüm soruları sorabilir ve tüm detayları öğrenebilirsiniz. Ekibimiz öğrenmek isteyebileceğiniz araç filomuz, araçların modelleri donanımları ve teknik özellikleri ya da kiralama süreci ile ilgili tüm konularda sizi tam olarak bilgilendirecektir. Ayrıca araç kiralama süreci boyunca ekibimizi her an arayarak karşılaştığınız sorunları iletebilir ve yardım alabilirsiniz. Ekibimiz tüm seyahatiniz boyunca güvenli bir yolculuk yapabilmeniz için rehberiniz olacak, bir telefon kadar yakınınızda olacaktır.

Edirne Araç Kiralama Hizmetinin Kapsamı
Araç kiralama hizmeti alırken kiraladığınız aracın türü, sigorta durumu ve sigortanın neleri kapsadığı, benzin durumu, kilometresi gibi konulara dikkat etmeniz gerekir. Gerek Edirne Araç kiralama firmaları, gerekse ulusal bazda hizmet veren firmalar küçük ekonomik araç modellerinden lüks araçlara kadar geniş bir kiralık araç yelpazesi sunmaktadır. Araç seçerken sadece modelini, yakıtını veya konforunu değil mutlaka sigorta kapsamını da incelemeniz gerekir. Çalınma veya çarpışma durumunun sigorta kapsamına girip girmediği konusu çok önemlidir. Çünkü yola çıktığınız anda her an kaza veya benzeri istenmeyen durumlarla karşılaşmanız olasıdır. Böyle bir olasılık ise sizi telafisi güç durumlara sokabilir. Bu nedenle araç kiralamada sigorta kapsamı aracın diğer tüm özelliklerinden daha önemlidir. Bununla birlikte araç kiralama hizmetinin içeriğinde tek yönlü kiralama seçeneğinin olması da dönüş için zaman kaybı ve yakıt açısından tasarruf sağlamasından dolayı önem arz etmektedir. Araç kiralarken aracın yakıt durumu da son zamanlarda artan akaryakıt fiyatlarından dolayı ciddiye alınması gereken bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Benzin, dizel, elektrikli veya hibrit modeller arasında bütçenize en uygu olanı seçmeniz akıllıca olacaktır. Ek olarak sınırsız kilometre veya günlük kilometre limiti ile sunulan araç kiralama hizmeti arasında ihtiyacınıza göre tercih yapmak durumundasınız.

Neden Edirne Araç Kiralama
Çok uzak lokasyonlardan kısa süreli Edirne'ye seyahat edecekseniz kendi aracınızı getirmek maliyetli olmanın yanında yorucu ve beklenmedik durumlardan dolayı risklidir. Bu tip durumlarla karşılaştığınızda tatiliniz başlamadan bitebilir veya sıkıntılı bir tatil yaşama ihtimaliniz olabilir. Oysa araç kiralama hizmeti aldığınızda tamamen güvence altına alınmış ve herhangi bir duruma karşı hızlı bir şekilde destek alabileceğiniz konforlu bir seyahat yapmanız mümkün olacaktır. Bizimle birlikte çıktığınız yolda kendinizi asla yalnız hissetmeyecek, arkanızda profesyonel bir ekip olmasının verdiği huzurla yol alacaksınız. Seyahate çıkarken sadece bavulunuzu alıp havaalanına veya otogara gelmeniz yeterli. Önceden yaptığımız anlaşma ile ödemenizi kredi kartı veya havale ile ödeyerek aracınızı havalimanı veya otogardan teslim alıp herhangi bir aksama olmadan yolculuğa devam etmeniz mümkündür.

Konum

İletişim Bilgileri

Adres
Edirne
Telefon
x

Hizmet Talep Edin

Hizmet Ara

Lokasyonlar