Hizmet Detayları

Atkaracalar Beyaz Eşya Servisi

Atkaracalar Beyaz Eşya Servisi

Atkaracalar Beyaz Eşya Servisi
Uzun yıllardan beri Atkaracalar'da beyaz eşya servisi olarak hizmet veren firmamız orjinal yedek parça, garantili işçilik ve kaliteli hizmet anlayışıyla % 100 müşteri memnuniyeti sağlayarak hatırı sayılır bir müşteri kitlesi oluşturmuştur. Teknolojik gelişmeleri takip ederek uzman teknik ekibimiz yeni çıkan cihazlar hakkında eğitime gönderilmekte ve gerekli sertifikaları alması sağlanmaktadır. Böylece tamir ve bakım hizmeti talep edilen her türlü cihazı başarı ile tamirini ve bakımını yaparak hizmet kalitemizi bozmadan devam etmeye çalışıyoruz.

Atkaracalar Beyaz Eşya Servisi olarak tamir ve bakım hizmeti verdiğimiz cihazlara 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi vererek müşterilerimize ödediği paranın boşa gitmeyeceği sözünü veriyoruz. Ekibimiz tamir ettiği cihazların tekrar arıza vermemesi için arızaya sebep olabilecek diğer kısımları da gözden geçirerek müşterimizi olası arızalara karşı uyarır ve önlem almak adına o parçaların da değişmesi konusunda tavsiyede bulunur. Müşterimizin de öneriyi olumlu karşılaması durumunda o anki arızayla dolaylı olarak alakalı bulunan kısımlar da olası arızalara karşı iyileştirilmiş ve müşterimizin uzun süre arıza ile uğraşmadan cihazını güvenle kullanması sağlanmış olmaktadır.

Kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan ve Atkaracalar'da özel servis olarak hizmet veren Atkaracalar Beyaz Eşya Servisi her marka çamaşır makinesi bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, kombi ve klima cihazlarınıza iletişim telefonumuzdan bize ulaşıp talep etmeniz halinde 7 gün 24 saat evinize veya iş yerinize en hızlı şekilde gelerek yerinde arıza, bakım ve onarım servis hizmeti vermekteyiz.

Konum

İletişim Bilgileri

Adres
Atkaracalar, Çankırı
Telefon
x

Hizmet Talep Edin

Hizmet Ara

Lokasyonlar